• 28 KONFORLU ODA

    Aile Odası, Suit Oda, 3 Kişilik Oda, Çift Kişilik Oda, Tek Kişilik Oda

  • 24 SAAT AÇIK RESEPSİYON

    Gidiş, Dönüş Havalimanı Servisi

  • Taksim Meydanına 3 Dk

    Otelimiz merkezi konumuyla meydan ve istiklal caddesine çok yakındır.

Grand Zentrum Hotel

The city of Istanbul, the Explorer will not be freed for Grand Zentrum Hotel! When fully equipped, you will be very comfortable with our possibilities. Each room has free Wi-Fi, 24-hour front desk, 24-hour room service, express check-in/check-out, luggage storage facilities. Guests decorated rooms t

Read More

ACCOMMODATION

Triple Room

Room facilities : Wooden/Parquet floor, air conditioning, TV, wireless Internet, satellite TV, Bathr...

Read More

Family Room

This elegantly decorated room features a flat-screen satellite TV, a safe and a minibar. There ar...

Read More

Suites

Elegantly decorated, This spacious suite includes a flat-screen satellite TV, a safe and in January,...

Read More

Double Room

Room Features: Connecting Rooms Available, Extra Long Bed (> 2 mt), Safety Deposit Box, Wardrobe...

Read More

Customer Comments

Biz eşimle yurtdışından istanbul seyahatimiz için gelmiştik turun götürdüğü oteli beğenmedik ve kendimiz başka bir otel tercih ettik iyikide öyle yapmışız.Harika bir yer temiz personel çok sıcak ve yardımcı kendimizi evimizde gibi hissettik.tek kelimeyle muhteşem bir hotel orada konaklamanızı önemle tavsiye ederim.Hotel yönetimine ve personelenine sonsuz teşekkürler.

Melek Hanım

Başka bir otelden ayrılıp bu otele yerleştik ve daha kapıdan girer girmez ilgi göstermeye başladılar. Özellikle gececi resepsiyon görevlisi çok ilgili güler yüzlü. Personeller iyi güvenilir bir otel tavsiye ederim.

Hande Hanım

Gayet güvenilir güler yüzlü bir ekip gecede duran adam otelin kurtarıcısı bence. Gerek ikramları gerek personelleriyle otel tam bir aile ortamı.

Kuzey Bey

İstanbul'un en iyi İran restoranlar biri. Yemekler mükemmeldi.

Maryam Hanım

Frequently Asked Questions

Is it close to Taksim Square?

Istiklal Caddesi, which is the most famous street of Istanbul, closed to traffic, is a vibrant spot that sets the pulse at night and day; magnificent architectural displays, shops, beauties, and overflows with people. Our hotel is within 3 min walk to the taksim square.

Do you have a restaurant?

Yeah. In our Iran and Yemen concept restaurant you can meet the unique tastes of iran and yemen. If you are a Taksime, we are happy to welcome you in our restaurant.

Do you have a family room?

Yeah. Our family rooms, decorated in a stylish and careful way, have TV, safe, minibar, telephone, air conditioning, wireless internet. Two separate bedrooms have private bathrooms with shower or bathtub. You can also choose our rooms with balconies overlooking the city or the garden.

Information and Reservation
Phone 0212 235 97 11 or info@zentrumhotel.com

News from us